Interjero sprendimai

Fototapetus gaminame tik pagal jūsų nurodytus sienos matmenis. Nuotrauką galite pateikti savo arba mes padėsime išsirinkti iš mūsų katalogo. Yra galimybė rinktis iš kelių skirtingų popieriaus faktūrų. Apsilankykite mūsų fototapetų elektorinėje parduotuvėje ir išsirinkite, jums patinkantį dizainą.

Aukščiausios kokybės spauda ant drobės. Galimi įvairiausi formatai nuo standartinių dydžių iki panoraminių ir itin didelių paveikslų. Audinys įtempiamas ant lietuviškos medienos rėmo. Padėsime išsirinkti nuotrauką iš katalogo arba atspausdinsime Jūsų šventės akimirkas, bei asmenines nuotraukas. Jums pageidaujant fotografijas retušuojame, išvalome, kuriame koliažus.

Fotostiklas – puiki alternatyva plytelėms virtuvėje. Kadangi nuotrauka klijuojama iš nugarinės pusės stiklas gali būti veikiamas temperatūros ir valomas cheminiais valikliais nepažeidžiant nuotraukos. Taip pat nuotrauką galima perkelti ant stiklinių spintos durų, stiklinių stalviršių ir kitų stiklinių paviršių. Nuotrauka nuo stiklo galima pašalinti nepaliekant jokių žymių, todėl norint atsinaujinti, nuotrauką galima pakeisti.